СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Федеральна служба безпеки Росії нібито знайшла в анексованому Криму патрони до травматичної зброї у двох громадян України. У зв'язку з цим їх затримали.

Про це повідомили у прес-службі підконтрольного Кремлю прикордонного управління ФСБ Росії у Криму.

Зазначається, що українці були затримані на ділянці відповідальності російської прикордонної застави в Армянську.

— Під час спільного з представниками кримської митниці огляду транспортного засобу в одній з технологічних порожнин салону іномарки виявлено магазин, споряджений вісьмома 9-міліметровими патронами, ймовірно призначеними для травматичного пістолета, сказано у повідомленні.

ФСБ заявила, що патрони в автомобілі через неуважність залишив приятель водія, з яким той виїздив в околиці Коктебеля постріляти з травматичного пістолета.

Відомство додало, що на цьому тижні патрони від травматичної зброї до Криму намагався провезти ще один громадянин України, який прибув з Миколаєва. Водій пояснив, що забув викласти патрони з машини перед поїздкою до Криму.

Нагадаємо, раніше самопроголошений "глава" Криму Сергій Аксьонов заявив, що не сумнівається, що підрив газопроводу і ЛЕП, вчинені в середу, 1 листопада в районі Алушти — справа рук приїжджих з України.

Нагадаємо, ввечері 31 жовтня біля Алушти у Криму було пошкоджено газопровід (деякі ЗМІ повідомляють про пошкодження двох), через що близько тисячі людей залишилися без газу.

Крім того, з'явилася інформація про прорив ще одного газопроводу неподалік від села Запрудне в районі Партеніту, в результаті якого без газу залишилося майже 8 тисяч осіб. Російські спецслужби через це посилили режим роботи.

Джерело: "Радіо Свобода"

QHA