КИЇВ (QHA) -

Співробітники Федеральної служби безпеки (ФСБ) Російської Федерації підсилюють діяльність на окупованому Донбасі. Про це повідомив спікер Міністерства оборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк.

— Представники ФСБ РФ посилюють свою діяльність на тимчасово окупованих територіях сходу України, — сказав він.

У Міноборони зазначили, що російські інструктори проводять навчання з представниками «правоохоронних органів» на окупованих територіях Донбасу.

— З 20 лютого — 5 березня російські інструктори на полігонах т.зв. 1 АК російсько-окупаційних військ проводять комплекс тактико-спеціальних занять з представниками т.зв. «Міністерств внутрішніх справ і державної безпеки республік» з організації та проведення фільтрації населення, зачисток і перевірок населених пунктів. До забезпечення зазначених заходів також залучається особовий склад, озброєння і військова техніка з'єднань і частин російських окупаційних військ, — повідомив він.

QHA повідомляло, що бойовики терористичних угрупувань окупованих територій Донецької і Луганської областей почали створювати воєнізовані структури охорони. Комплектування структур буде здійснюватися за рахунок так званих «резервістів».

Джерело: РБК-Україна

QHA