МОСКВА (QHA) -

Французькі депутати місцевого рівня, що представляють департамент Буш-дю-Рон у регіоні Прованс, 22 червня вилетіли з Марселя до Москви. Звідти вони поїдуть до окупованого Донецька з візитом до ватажка терористів «ДНР» Олександра Захарченка, пише La Provence.

У складі групи політиків — член муніципальної ради комуни Вітроль, представник «республіканців» Крістіан Бореллі, член ради департаменту Буш-дю-Рон від партії «Вставай, Франціє!» Крістіан Пужоль та її чоловік, а також президент місцевого відділення партії «Національний центр незалежних і селян» департаменту Буш-дю-Рон Убер Файяр.

За словами цих політиків, метою візиту є «підтримка російської армії, яку постійно бомбардує Україну, незважаючи на Мінські домовленості», цитує La Provence.

За даними видання, французи пробудуть у Москві з 22 по 24 червня. Там у них запланована низка зустрічей, зокрема з головою комітету Держдуми Росії з міжнародних справ Леонідом Слуцьким. А в окупованому Донецьку депутати мають намір зустрітися з главою терористичної організації «ДНР» Олександром Захарченком.

Як повідомляло QHA, президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв посилити санкції проти РФ у разі ескалації конфлікту на Донбасі.

ФОТО: інтернет

QHA