КИЇВ (QHA) -

3 жовтня під час моніторингу ділянки державного кордону пропали двоє офіцерів прикордонної служби «Знобь-Новгородське» Сумського прикордонного загону.

Про це повідомляється на сайті Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

У відомстві зазначили, що зв'язок зі зниклими припинився близько 8-ї години вечора. В цей же час у російських ЗМІ з'явилася інформація про затримання співробітниками російського прикордонного управління ФСБ двох порушників.

— Зараз Державна прикордонна служба України розшукує зниклих військовослужбовців і встановлює їхнє місцеперебування. Поінформовано правоохоронні органи. В той же час у російських засобах масової інформації з'явилося повідомлення про затримання представниками прикордонного управління ФСБ двох порушників, які назвалися прикордонниками Сумського загону,  сказано у повідомленні.

QHA повідомляло, що міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час зустрічі з генеральним секретарем ОБСЄ Томасом Гремінгером заявив про те, що забезпечення постійного моніторингу кордону України з Російською Федерацією є фактором повного виконання Мінських угод.

QHA