АНКАРА (QHA) -

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган, виступаючи перед громадянами на мітингу в провінції Бітліс, заявив, що операція «Оливкова гілка» успішно проходить на північному заході Сирії.

За його словами, частини ЗС Туреччини і загони Сирійської визвольної армії просуваються до міста Афрін.

— Гірські райони крок за кроком очищають від терористів. Війська просуваються у бік Афріну, залишилося недовго, сказав турецький лідер.

За його словами 60-70% зброї і боєприпасів, що використовуються в рамках операції в Афріні, виробляються на оборонних підприємствах Туреччини.

Президент Туреччини засудив дії прихильників терористів РКК, які влаштували у стінах Європейського парламенту акції на підтримку цієї злочинної структури.

— Незважаючи на те, що Європарламент визнає РКК терористичною організацією, її прихильники безперешкодно діють у стінах структури ЄС, проводять антитурецьку пропаганду. Однак їхні дії нічого не змінять. Позиція Туреччини непохитна, сказав Ердоган.

Нагадаємо, вчора підрозділи турецького спецназу встановили прапор Туреччини на вершині гори Дармик, звільненої від терористів PYD/PKK в рамках операції «Оливкова гілка».

Військовослужбовець 57-го батальйону спецназу ЗС Туреччини встановив прапор на вершині гори, з гордістю зазначивши, що ця перемога присвячується турецькому народу.

Джерело: Анадолу

QHA