КИЇВ (QHA) -

Окупанти масово переводять до Криму з Росії співробітників ФСБ, які вміють карати, катувати і вбивати. Тому після путінських виборів в Криму варто очікувати нову хвилю репресій не тільки проти кримських татар, українців, а й проти усіх кримчан. Про це сьогодні, 7 березня, заявив постійний представник президента України в АР Крим Борис Бабін.

— Громадяни України, які потрапляють в складну ситуацію, звичайно, розуміють ризики і будуть утримуватися від голосування. Ми маємо ситуацію тиску, маємо ситуацію фальсифікацій, бо те, що там окупаційна влада заявлять про дуже високий рівень явки, ми знаємо, вони вже заздалегідь підготували усі ці дані. Це все, звичайно, фейки. Але щомісяця тисячі кримчан прибувають на материкову Україну. Я впевнений, вони будуть давати відповідні свідчення, як їх примушували брати участь в цьому процесі, свідками яких фальсифікацій і злочинів вони ставали, — зазначив Бабин.

За його словами, окупанти намагаються створювати тиск в усіх сферах, і це призвело до того, що ситуація в Криму стала схожою на ситуацію на Північному Кавказі.

— Сьогодні до Криму масово переводять співробітників ФСБ, які вміють карати, вбивати, катувати, гвалтувати, їх масово завозять до Криму на заміну колишнім зрадникам Батьківщини, яким в цьому питанні російська влада, очевидно, не так сильно довіряє. І, на жаль, репресії будуть посилюватися, і ми маємо до цього бути готові. Ми маємо підготувати відповідні заходи безпеки, відповідну міжнародну позицію, — зазначив Бабін.

Раніше офіцер Управління правового забезпечення Генштабу Збройних сил України, полковник юстиції Юрій Бобров заявив, що успішна реалізація закону «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях» дозволить Україні перейти до завершального етапу відновлення територіальної цілісності — повернення Криму.

Джерело: 5 канал

QHA