КИЇВ (QHA) -

Правопорядок на новорічні та різдвяні свята в Україні будуть забезпечувати 10 тисяч правоохоронців. У ці дні в країні планується проведення масових заходів у 668-ми населених пунктах в яких, за прогнозами, візьмуть участь 1 мільйон 662 тисячі громадян.

Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, якого цитує прес-служба МВС.

— Оперативна ситуація в країні залишається складною. Тому наголошую на необхідності відповідального ставлення до виконання завдань, чітких і професійних дій. До роботи вже залучено понад 8 тисяч поліцейських і тисяча військовослужбовців Національної гвардії. У разі ускладнення оперативної ситуації на базі НГУ створені військові оперативні резерви чисельністю понад 4 тисячі військових, сказав він.

Яровий розпорядився ретельно розрахувати сили і засоби, забезпечити достатню кількість нарядів, патрулів, слідчо-оперативних і вибухотехнічних груп.

Глава Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін зазначив, що чергуватимуть також близько семи тисяч рятувальників і дві тисячі одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

— У разі ускладнення ситуації ми залучимо до 14 тисяч чоловік і трьох тисяч одиниць техніки. Також в аеропорту "Жуляни" на бойовому чергуванні знаходиться літак АН-26, повідомив він.

Нагадаємо, раніше співробітники МВС встановили та припинили діяльність злочинного угрупування, яке займалося викраденнями і вбивствами людей у Києві. Затриманих, зокрема, підозрюють у скоєнні вбивства колишнього в.о. директора ДП "Укрспирт" Віктора Панкова.

QHA