СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Дві сотні пасажирів російського круїзного лайнера «Князь Володимир», який прибув до окупованого Криму, внесли в базу даних українського інформаційного ресурсу «Миротворець».

Про це повідомляється на сайті Центру «Миротворець».

Відомо, що на судні перебували співробітники Росморспорта з сім'ями:

— У свій перший рейс круїзний теплохід, названий з усім властивим запоребрику ентузіазмом «Князем Володимиром», відправився без пасажирів. А хто ж ті понад 200 персонажів, які розмістилися у його каютах? А це працівники Росморпорту, члени їхніх сімей та інші наближені, які повинні протестувати технічний стан і комфортабельність судна, оцінити якість роботи персоналу. Ну, хіба могли журналісти Центру «Миротворець» пройти повз своєї цільової аудиторії?

Також повідомляється, що, за розкладом, судно повинно було зайти до Ялти, але «щось пішло не так», і капітан вирішив направити лайнер до окупованого Севастополя. Туди «Князь Володимир» зайшов 31 травня.

— Росморпорт відрапортував про навчальну тривогу і незвичайно високоефективному проведенні часу його чиновниками, які безперервно проводять на борту наради. Звичайно ж, ніякі навчальні тривоги і наради не можуть затьмарити той факт, що судно не вклалося в розклад, не могло розвинути заплановану крейсерську швидкість і ганебно скасував візит до Ялти.

 Причину особливої уваги до цього рейсу в «Миротворці» пояснили так:

— Всі пасажири, які збираються відвідувати Крим на судні «Князь Володимир», повинні чітко усвідомлювати, що при цьому вони стануть порушниками Державного кордону України і будуть занесені до списку. А перший рейс особливий, фактично його пасажирський склад на роботі, тестує судно, отже, залучені до злочинної діяльності з організації масового порушення кордону України, підготовці пропагандистських заходів окупаційної влади, що господарює зараз на Кримському півострові, а це ще більше обтяжує їх провину.

 «Миротворець» також опублікував на сайті особисті дані пасажирів, що незаконно перетнули кордон.

Як повідомляло QHA, група громадян США, яка нещодавно відвідала Крим, потрапила до списку українського сайту «Миротворець».

ФОТО: сайт «Миротворець»

QHA