ВАШИНГТОН (QHA) -

Державний департамент попереджає громадян США уникати всіх поїздок до Криму і східних районів Донецька і Луганська. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сайті американського відомства.

— Російські сепаратисти продовжують контролювати райони у Донецькій та Луганській областях, де насильницькі сутички призвели до понад 9 000 смертей. Угода про припинення вогню встановила фактичну роздільну лінію між контрольованими урядом і неконтрольованими територіями України з обмеженою кількістю контрольно-пропускних пунктів, контрольованих урядом і сепаратистськими силами під керівництвом Росії. Через наземні міни в районах, раніше контрольованих російськими сепаратистами, було багато жертв, йдеться у повідомленні Держдепу.

Також Держдеп попереджає, що лідери самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» прагнуть змістити адмінмежу, вказує на численних заручників і викрадених бойовиками людей.

 Ситуація в Україні непередбачувана і може швидко змінитися. Громадяни США по всій Україні повинні уникати великих натовпів і бути готовими залишатися у приміщенні, якщо протести або демонстрації загострюються, — попереджає Держдеп.

У повідомленні зазначено, що цивільній авіації США заборонено пролітати над Сімферопольською та Дніпровською областями.

ФОТО: інтернет

QHA