КИЇВ (QHA) -

Червоний хрест допомагатиме українській стороні в пошуках військовослужбовців, які перебувають у полоні на Донбасі, а також у їхньому обміні і поверненні на підконтрольну уряду територію. Про це повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.

Начальник Генштабу Віктор Муженко зазначив, що Збройні сили України працюватимуть з Червоним хрестом в питанні створення зон безпеки навколо об'єктів критичної інфраструктури і забезпечення руху через лінію зіткнення через КПВВ «Золоте» і через міст біля Станиці Луганської.

— Збройні сили зроблять все можливе, щоб захистити критично важливі об'єкти інфраструктури (на окупованих територіях). Руйнування таких об'єктів становить небезпеку для українських військових і створює загрозу для десятків тисяч людей, що опинилися на лінії зіткнення, цитують у МОУ Муженка.

QHA повідомляло, що Міжнародний комітет «Червоного Хреста» 2017 року відкрив 106 нових справ з пошуку зниклих безвісти людей на території Донбасу, включаючи райони, які контролюються терористами.

QHA