МАР'ЇНКА (QHA) -

В ОРДЛО обмежена або повністю припинена подача води, а насосна станція першого підйому Південнодонбаського водопроводу зупинила роботу.

Про це повідомив глава Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський у Facebook.

— Вода Донбасу припинила подачу води з каналу Сіверський Донець-Донбас на 5 фільтрувальних станцій Червоноармійську, Великоанадольську, дві Маріупольські і Донецьку. І якщо на маріупольські фільтрувальні станції вода буде подаватися зі Старокримського водосховища і, відповідно, Маріуполь без води не залишиться, то на Червоноармійську та Великоанадольську фільтрувальні станції повністю припинена подача води, оскільки вони не мають резервного джерела водопостачання.

Також Жебрівський відзначив, що в районі Мар'їнки зупинилася насосна станція.

— На лінії Кам'янка Крута Балка — загострення. Поруч із насосною станцією №1 (це район Мар'їнки, поблизу Василівки) прогриміло близько 40 вибухів. За оперативною інформацією, бойові дії тривають, обладнання станції не працює, можливості евакуювати людей поки немає.

Зазначимо, раніше у МінТОТ уточнили, які саме райони можуть залишитися без води в результаті обстрілів.

Як повідомляло QHA, на засіданні Тристоронньої контактної групи у Мінську вдалося вирішити питання погашення частини заборгованості за спожиту в окремих районах Луганської області воду.

ФОТО: інтернет

QHA