КИЇВ (QHA) -

Бойовики терористичних угрупувань на Донбасі заявляють про нібито підготовку Збройних сил України (ЗСУ) до «інтенсивних бойових дій» у березні — червні 2018 року. Про це на брифінгу повідомив речник Міноборони з питань АТО Дмитро Гуцуляк.

— Російське окупаційне командування нарощує масштаби антиукраїнських пропагандистських заходів. Ворог свідомо активно поширює неправдиву інформацію про підготовку сил Антитерористичної операції до ведення інтенсивних бойових дій у березні — червні 2018 року, — зазначив він.

Окрім цього, Гуцуляк додав, що бойовики поширюють інформацію про те, що нібито іноземні інструктори допомагають силам АТО готуватися до бойових дій.

— Зокрема, під виглядом нібито достовірної поширюється інсинуація щодо прибуття в частини і підрозділи сил АТО іноземних інструкторів для підготовки особового складу до бойових дій у населених пунктах, — сказав він.

QHA повідомляло, що бойовики на Донбасі провели навчання з бойовою стрільбою поблизу зони безпеки. За інформацією Головного управління розвідки Міністерства оборони України, противник продовжує активно порушувати Мінські домовленості. Бойовики провели заходи військової підготовки з бойовою стрільбою артилерійських і танкових підрозділів, а також відпрацьовували елементи ведення наступального бою і керування бойовими машинами.

QHA