ДОНЕЦЬК (QHA) -

Ватажок бойовиків окремих районів Донецької області (ОРДО) Олександр Захарченко видав «указ», який передбачає передачу вирощеного на підконтрольній сепаратистам території врожаю сільгоспрослин, овочів і фруктів у власність «ДНР».

Відповідний «указ» опублікований на сайті «ДНР».

— Урожай сільськогосподарських рослин і плодів чагарників, виноградників і дерев, вирощений на самовільно використаних земельних ділянках державної та муніципальної форм власності, є власністю «Донецької Народної Республіки», — сказано у тексті.

Згідно з «указом», юридичні та фізичні особи не можуть розпоряджатися врожаєм, вирощеним самовільно. У такому випадку так зване міністерство доходів і зборів «ДНР» може отримувати доступ до місць збереження врожаю і вилучати його.

Жителі, які «незаконно» вирощуватимуть урожай, зобов'язані сплатити всю його вартість.

— Такі кошти вважаються коштами, отриманими від реалізації безхазяйного, конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність «Донецької Народної Республіки» і повинні надходити до республіканського або місцевого бюджету, — додали в «указі».

Раніше QHA повідомляло, що у зоні проведення АТО на Донбасі бойовики обстріляли Донецьку фільтрувальну станцію, в результаті чого пошкодили резервний хлоропровід. Такі дії також пов'язані із небажанням проведення планових регламентних робіт з обслуговування камери та з небажанням дотримуватися Мінських домовленостей з приводу перемир'я.

QHA