КИЇВ (QHA) -

Бойовики ОРДЛО пообіцяли, що при узгодженні остаточних списків на обмін до них включать українського вченого Ігоря Козловського, який знаходиться в окупованому Донецьку. Про це розповіла представник України у Тристоронній контактній групі Ірина Геращенко.

— Інша сторона, нарешті, пообіцяла, у т. ч. у форматі ТКГ, що при узгодженні остаточних списків до них включать І. Козловського. Питання тільки в тому, коли інша сторона перестане придумувати надумані причини зволікання і ми узгодимо дату звільнення.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, відомий український історик-релігієзнавець Ігор Козловський був захоплений бойовиками так званої «Донецької Народної Республіки» 27 січня 2016 року. Вченого взяли у полон посеред дня у центрі міста і відвезли у підвали «МГБ ДНР» («Міністерство державної безпеки Донецької Народної Республіки». — Ред.). Представники так званої влади «ДНР» відібрали у чоловіка ключі та провели обшук у його квартирі.

Відразу після затримання вченого, за словами дружини Ігоря Козловського — Валентини, її чоловіка звинуватили у «неправильному листуванні в Facebook». Його племінник Денис Козловський каже, що причина захоплення досі залишається загадкою.

ФОТО: інтернет

QHA