ЛУГАНСЬК (QHA) -

Міжнародні спостерігачі СММ ОБСЄ на підконтрольній проросійським терористам території Луганщини 28 квітня знову почули вибух неподалік від свого автомобіля. Про це повідомляється в звіті СММ ОБСЄ.

Вибух стався після того, як спостерігачі поспілкувалися з бойовиком «ЛНР» і сіли в авто, аби покинути район.

— О 12:20, вже перебуваючи всередині своїх автомобілів, спостерігачі почули вибух. За їхніми оцінками, це був вибух у повітрі приблизно в 50-100 м на північний захід. Водночас з цим команда місії побачила хмару чорного диму, що піднімалася над згаданим раніше місцем, проте здалеку місце удару не було видно.

Співробітники СММ не змогли визначити причину вибуху і покинули місце події.

Того ж дня співробітники іншого патруля чули постріли, перебуваючи неподалік від свого автомобіля.

— Коли всі члени патруля місії перебували поза своїми автомобілями, вони почули постріл зі стрілецької зброї приблизно в 40-50 м на південь. Команда СММ не змогла визначити тип застосованого озброєння і напрямок вогню.

Як повідомляло QHA, 23 квітня вранці біля українського села Пришиб (непідконтрольна українському уряду частина Луганщини) на міні підірвалася машина СММ ОБСЄ. Один співробітник місії загинув, двоє отримали поранення.

Управління СБУ в Луганській області у зв'язку з інцидентом відкрило кримінальне провадження за ч. 3. ст. 258 КК України (терористичний акт, що спричинив загибель людини). В СБУ вважають, що міна, на якій вибухнула машина СММ, могла бути завезена з Російської Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA