КИЇВ (QHA) -

Найближчими днями бойовики терористичних угрупувань на території окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) можуть провести збройні провокації. Про це повідомляється на сайті Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України.

— Так, російсько-окупаційні війська планують вдатися до серйозних провокацій і навіть терористичних актів проти мирного місцевого населення по обидва боки лінії зіткнення. Під обстріл бойовиків можуть потрапити життєво важливі об'єкти інфраструктури, такі як лінії електропередач, водо- і газопроводи, — йдеться у повідомленні.

У центрі відзначили, що можливі провокації пов'язані з нарощуванням інтенсивності тренувань бойовиків і «чергового прибуття так званої «гумдопомоги» з Росії на окуповану територію».

QHA повідомляло, що співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ зафіксували на непідконтрольній Україні території Донбасу колону з 10 вантажівок з написом «Гуманітарна допомога від Російської Федерації». У СММ відзначили, що спостерігачам не дозволили під'їхати до колони. Один з членів «ЛНР» заявив, що для доступу на об'єкт їм необхідно отримати відповідний дозвіл від інших членів «ЛНР».

QHA