КИЇВ (QHA) -

На території окупованої частини Луганської області масово розсилають СМС-повідомлення про об'єднання "ЛНР" і "ДНР".

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

— Сьогодні і в останні дні активно розсилаються СМСки в Луганській області, де людей закликають радісно вітати терориста Захарченка, банду Сомалі і вітати об'єднання цих двох злочинних організацій на чолі з Захарченком, зазначив він.

Він вважає, що необхідно готуватися до всього, адже ватажок терористичної організації "ДНР" Олександр Захарченко давно виношував плани об'єднати дві терористичні організації в одну.

Нагадаємо, раніше командир підрозділу бойовиків "ЛНР" "Брянка" Дмитро Піндюрін записав відео із закликом до ватажка "ДНР" Олександра Захарченка об'єднати самопроголошені "республіки" і створити "Новоросію".

QHA повідомляло, що 21 листопада центр Луганська оточили озброєні люди без відзнак, а звільнений "міністр МВС ЛНР" Ігор Корнет вивісив на сайті "МВС" заяву зі спростуванням своєї відставки і розповів про арешти людей з найближчого оточення Ігоря Плотницького.

До речі, російські ЗМІ повідомили, що у конфлікті між Плотницьким і Корнетом Кремль став на бік останнього.

21 листопада СММ ОБСЄ зафіксувала  військову автоколону в складі не менше 6 вантажівок військового типу, 2 бронетранспортерів, 1 зенітної установки (ЗУ-23), а також понад 20 цивільних автомобілів без номерних знаків мінімум з 50 озброєними особами, що прямували до Луганська з ОРДО

Згідно з повідомленнями ЗМІ, до вечора ця колона увійшла до Луганська.

Пізніше з'явилася інформація, що глава угруповання "ЛНР" Ігор Плотницький, втративши контроль над ситуацією, втік із Луганська до РФ.

Але сьогодні стало відомо, що Плотницький провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту". В організації "держперевороту" він звинуватив Корнета.

Джерело: Прямий

QHA