КИЇВ (QHA) -

Командир підрозділу бойовиків "ЛНР" "Брянка" Дмитро Піндюрин записав відео із закликом до ватажка "ДНР" Олександра Захарченка об'єднати самопроголошені "республіки" і створити "Новоросію".

— Я, командир батальйону "Брянка", звертаюся до глави "ДНР" Олександра Захарченка. Прошу вас взяти під своє керівництво "ЛНР", щоб реалізувати ідею 2014 року про створення "Новоросії", — заявив він.

QHA повідомляло, що 21 листопада центр Луганська оточили озброєні люди без відзнак, а звільнений "міністр МВС ЛНР" Ігор Корнет вивісив на сайті "МВС" заяву зі спростуванням своєї відставки і розповів про арешти людей з найближчого оточення Ігоря Плотницького.

До речі, російські ЗМІ повідомили, що в конфлікті між Плотницьким і Корнетом Кремль став на сторону останнього.

21 листопада СММ ОБСЄ зафіксувала військову автоколону, що прямувала до Луганська з ОРДО, у складі не менше 6 вантажівок військового типу, 2 бронетранспортерів, 1 зенітної установки (ЗУ-23), а також понад 20 цивільних автомобілів без номерних знаків мінімум із 50 озброєними особами.

Згідно з повідомленнями ЗМІ, до вечора ця колона увійшла до Луганська.

Пізніше з'явилася інформація, що глава угрупування "ЛНР" Ігор Плотницький, втративши контроль над ситуацією, втік з Луганська до РФ.

Але сьогодні стало відомо, що Плотницький провів у Луганську нараду, на якій заявив про спробу "державного перевороту". В організації "держперевороту" він звинуватив Корнета.

QHA