КИЇВ (QHA) -

15 березня бойовики терористичних угруповань на Донбасі провели навчання так званої громадянської оборони. Про це повідомляється на сторінці керівника Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчука у Facebook.

Згідно з даними «Інформаційного опору», терористи перевірили системи оповіщення населення, стан бомбосховищ і організацію взаємодії між «військовими частинами та комісаріатами з практичних відпрацювань питання оповіщення приписного складу і розгортанням пунктів прийому особового складу».

— На період підготовки і проведення виборів президента РФ (18 березня) частини і підрозділи 1 і 2 АК оперативного угруповання російських окупаційних військ перебували у підвищеному ступені бойової готовності, на всій окупованій території російським окупаційним командуванням був введений посилений контррозвідувальний режим, — йдеться у повідомленні.

Окрім цього, бойовики провели низку перегрупувань окупаційних формувань.

QHA повідомляло, що у Херсоні затримали представника терористичної «ДНР», що входив до так званої «республіканської гвардії». В СБУ відзначили, що у зловмисника виник конфлікт з представниками «козацьких угруповань», після чого він вирішив втекти і тривалий час переховувався у рідному місті.

QHA