ДОНЕЦЬК (QHA) -

Протягом минулої доби бойовики активізували збройні провокації в зоні проведення антитерористичної операції на Донбасі, здебільшого застосовуючи стрілецьку зброю і гранатомети. Про це повідомляє прес-центр АТО  Facebook.

Основна напруга зберігалася на Донецькому напрямку. Тут зі стрілецької зброї і великокаліберних кулеметів бойовики чотири рази відкривали вогонь в районі Зайцевого, двічі — неподалік Пісків. В Авдіївський промзоні, біля Кам'янки і шахти Бутівка терористи застосовували гранатомети.

Також активність бойовиків відзначена на Приморському напрямку. Після 18:00 бойовики продовжили вогневі провокації в околицях Водяного. Також під гранатометним вогнем опинилися позиції військових на підступах до Лебединського, Широкиного і Мар'їнки. А по опорних пунктах у Талаківці тричі били з великокаліберних кулеметів.

У штабі АТО відзначають, що на Луганському напрямку бойовики відкривали вогонь з різних видів зброї в районі Кримського, Станиці Луганської і Малинового.

Зазначається, що втрат серед українських військовослужбовців зафіксовано не було.

Таким чином, всього за минулу добу зафіксовано 36 обстрілів позицій ЗСУ з боку російсько-окупаційних угрупувань, при цьому 18 з них характеризуються як прицільні.

ФОТО: інтернет

QHA