КИЇВ (QHA) -

У зоні проведення антитерористичної операції (АТО) бойовики продовжують обстріли населеного пункту Травневе (Донецька область). Про це повідомила українська сторона Спільного центру координації та контролю (СЦКК), передає прес-центр штабу АТО у Facebook.

— 8 грудня 2017 року незаконні збройні формування з нових позицій, обладнаних в районі населеного пункту Гольмовський і населеного пункту Доломітне, обстріляли населений пункт Травневе Донецької області. Бойовики використовували автоматичні гранатомети, БМП, стрілецьку зброю, а також заборонені Мінськими угодами міномети калібру 120 мм, сказано у повідомленні.

Метою обстрілу стало пошкодження електрогенератора, який здійснює електропостачання Травневого. Бойовики пошкодили лінію електропередач.

— Цинічні дії російсько-терористичних військ ставлять під загрозу не тільки життя і здоров'я цивільного населення, а й спрямовані на дестабілізацію обстановки у населеному пункті Травневе... Бойовики ОРДО створюють усілякі труднощі, які ведуть до гуманітарної катастрофи в регіоні, додали у СЦКК.

QHA повідомляло, що бойовики в населеному пункті Водяне (Донецька область) обстріляли будинки мирних жителів. Українська сторона СЦКК викрила бойовиків у використанні мінометів калібру 82 міліметри, заборонених Мінськими домовленостями.

QHA