ЛУГАНСЬК (QHA) -

На непідконтрольній території Луганська бойовики посилили охорону будівлі колишньої Луганської обласної державної адміністрації (ОДА), де забарикадувався Плотницький, знявши при цьому оточення в районі лялькового і російського драмтеатрів.

Під ОДА бойовики підігнали додаткову кількість БТРів.

Терористи «ЛНР» перевіряють документи у перехожих.

Незважаючи на введений надзвичайний стан, люди ведуть своїх дітей у школи, а лікарні працюють у звичайному режимі. Однак медикам заборонили виїздити з Луганська до кінця тижня.

QHA повідомляло, що ватажок самопроголошеної "Луганської народної республіки" ("ЛНР") Ігор Плотницький підписав указ про введення на території регіону надзвичайного стану.

Нагадаємо, Плотницький наразі заблокований у підвальних приміщеннях будівлі адміністрації у Луганську. Згідно з отриманою інформацією, разом із Плотницьким у підвалі утримують його охорону, дружину і обвинувачену у державній зраді "главу адміністрації" Ірину Тейцман.

Раніше, 21 листопада центр окупованого Луганська заблокували люди у військовій формі з автоматами і бронетранспортером. Люди в балаклавах і з автоматами оточили адміністративні будівлі, зокрема, будівлю так званого "МВС ЛНР", і перекрили прохід і проїзд по вулицях. Вони не мають розпізнавальних знаків.

Джерело: LIGA.net

QHA