КИЇВ (QHA) -

Бойовики ОРДЛО подали українській стороні додаткові списки полонених, яких вони хочуть звільнити, що може призвести до зриву процесу.

Про це написала заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook.

— Від представників ОРДЛО в останні дні, 14-15 грудня, мінська група отримала ще додаткові списки з вимогою обов'язково включити цих людей до списків на звільнення, і це, по суті, вносить серйозну сум'яття в визначення дати обміну. І, по суті, веде до зриву процесу, написала вона.

Також Геращенко повідомила, що сьогодні відбулася скайп-конференція гуманітарної підгрупи зі звільнення заручників і затриманих, в якій з української сторони взяли участь обмудсмен Валерія Лутковська та представники СБУ.

— Україна підтвердила готовність до звільнення до новорічних та різдвяних свят, ми налаштовані зробити все якомога швидше і навіть раніше! Сподіваюся, ми виходимо на фінішну пряму, написала вона.

Нагадаємо, за даними української розвідки, завтра, 19 грудня, бойовики Донецької та Луганської областей в зоні проведення антитерористичної операції можуть вдатися до агресивних наступальних дій по всій лінії зіткнення.

QHA