ВАСИЛІВКА (QHA) -

Бойовики обстріляли недавно відремонтовану Донецьку насосну станцію, де напередодні співробітники Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ встановили відеокамеру.

Про це повідомляється на сторінці Місії у Twitter.

Зазначається, що камера пропрацювала лише один день. Також вона зафіксувала вогонь зі стрілецької зброї.

Крім цього, під час моніторингу насосної станції в районі окупованої Василівки безпілотник ОБСЄ також зафіксував вогонь зі стрілецької зброї.

— Під час моніторингу з використанням БПЛА на насосній станції у Василівці СММ ОБСЄ чула 2 черги і 3 постріли зі стрілецької зброї в радіусі 500 м. Необхідне стійке припинення вогню навколо об'єктів життєзабезпечення. Негайно припиніть вогонь!

Як повідомляло QHA, 3 серпня під час встановлення відеокамери спостереження СММ ОБСЄ на даху Донецької фільтрувальної станції патруль місії і робоча бригада були обстріляні, в результаті чого робота зі встановленню камери не була завершена.

Нагадаємо, ДФС забезпечує питною водою не менше 400 000 людей з обох боків лінії зіткнення. З початку року ДФС зупинялася через обстріли не менше 9 разів, всього за цей період станція не працювала 45 днів. Небезпека наслідків обстрілів ДФС полягає ще і в тому, що на станції зберігаються ємності з хлором, які використовуються для очищення води, і які в разі пошкодження можуть спровокувати екологічну катастрофу в регіоні.

ФОТО: Твіттер ОБСЄ

QHA