ДОНЕЦЬК (QHA) -

Бойовики на пунктах пропуску самопроголошеної «ДНР» отримали чергове абсурдне розпорядження.

Про це повідомляє керівник групи "Інформаційний опір", нардеп Дмитро Тимчук.

За його інформацією, членам незаконних збройних формувань, які несуть службу на пунктах пропуску «ДНР» на лінії розмежування, були надані списки жителів на території, контрольованій «ДНР», які отримали великі кредити.

Йдеться про людей, які взяли кредит у «центральному республіканському банку ДНР» або отримали значну фінансову допомогу від фонду «Єдиний Донбас».

— Списки поширені з метою недопущення виїзду одержувачів зазначених коштів на підконтрольну українській владі територію, повідомив Тимчук.

Тим часом, 26 грудня терористичні угруповання 6 разів порушили режим тиші у зоні проведення Антитерористичної операції (АТО), в результаті чого загинув один військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ), ще п'ятеро поранені.

QHA повідомляло, що незаконні збройні формування відкрили вогонь по позиціях Збройних сил України в районі Павлополя, порушивши домовленості Тристоронньої контактної групи про припинення вогню на час новорічних і різдвяних свят. У штабі АТО відзначають, що подібні дії бойовиків-найманців свідчать про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту і небажанні дотримуватися режиму припинення вогню.

QHA