ДОНЕЦЬК (QHA) -

На окупованих територіях Донбасу бойовики самопроголошеної «ДНР» не пропустили місію ОБСЄ до село Щербак, посилаючись на проведення спецоперації.

Про це повідомляється у звіті місії ОБСЄ від 29 вересня.

— Троє озброєних чоловіків в одязі військового типу з закритими обличчями перекрили перехрестя приблизно в 1 км на схід від підконтрольного "ДНР" с. Щербак, поставивши поперек транспортний засіб з написом "поліція". Вони не дозволили патрулю СММ проїхати далі на південь, посилаючись на те, що в тому районі проходить спецоперація, — сказано в повідомленні.

У звіті місії відзначили, один чоловік представився «начальником поліції» і заявив, що так як район розташований неподалік від кордону, то моніторингова місія повинна погоджувати своє пересування з представниками «ДНР».

QHA раніше повідомляло, СММ ОБСЄ в Україні встановила чотири нові камери відеоспостереження у зоні російсько-українського конфлікту на Донбасі — три на підконтрольній і одну на непідконтрольній українському уряду території. Разом з тим, перший заступник голови СММ ОБСЄ зазначив, що збільшення кількості технічних засобів спостереження місії не допоможе припинити бойові дії, а лише дозволить точніше документувати факти порушення Мінських домовленостей.

QHA