КИЇВ (QHA) -

Окупанти на Донбасі намагаються посилити ступінь захисту своєї бронетехніки, побоюючись появи в українських військових американських протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Про це повідомляє група «Інформаційний опір» у Facebook.

— Для перевірки готовності та якості проведених робіт з обладнання бронетехніки додатковими засобами захисту від ПТРК FGM-148 Javelin, в частинах і підрозділах 1 і 2 АК почали працювати комісії під керівництвом офіцерів ЗС РФ, — йдеться у повідомленні.

Згідно з отриманою інформацією, основні зусилля командування 1 і 2 армійських корпусів оперативного угрупування російських окупаційних військ були зосереджені на підтримці бойової готовності військ, інженерному обладнанні місцевості, проведенні планових заходів з бойової підготовки, перевірки ситуації у підпорядкованих підрозділах.

— Чергові артилерійські розрахунки супротивника знаходяться у стані постійної готовності нанести вогневий удар по ЗС України, також щодня проводяться тренування з відпрацювання питань розгортання та виходу на передові вогневі позиції для нанесення вогневих ударів, — відзначають в «Інформаційному опорі».

Також в рамках зимового періоду навчання, противник на полігонах "Центральний", "Відважний", "Ударний" і "Приморський" інтенсивно проводить заходи бойової підготовки з метою злагодження дій підрозділів під час проведення наступальних дій.

Раніше міністр оборони Степан Полторак заявив, що Україна отримає американські протитанкові ракетні комплекси Javelin вже у нинішньому році.

QHA повідомляло, що ЗСУ проводять підготовку до прийняття на озброєння ПТРК Javelin. Начальник Генштабу, головнокомандувач ЗСУ Віктор Муженко заявив, що перед поставкою протитанкових комплексів експерти мають перевірити готовність України прийняти таку зброю.

Джерело: Інформаційний опір

QHA