ДОНЕЦЬК (QHA) -

Українська сторона Спільного центру координації та контролю режиму припинення вогню на Донбасі (СЦКК) заявляє, що проросійські терористи застосували нові мобільні реактивні системи залпового вогню при обстрілі Красногорівки (Донецька область) 20 липня. Про це йдеться в повідомленні на сторінці штабу АТО в Фейсбуці.

Українська сторона СЦКК отримала дані про початок використання бойовиками «ДНР» чотириствольних реактивних систем залпового вогню, розроблених у 2015 році так званим «Республіканським центром науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт ДНР».

— Один із таких виробів бойовики використовували під час обстрілу населеного пункту і позицій Збройних сил України у районі Красногорівки 20 липня 2017 року, — сказано в повідомленні.

Крім того, українська сторона СЦКК допускає, що з урахуванням результатів його застосування в найближчий час цей вид зброї буде досить часто використовуватися незаконними збройними формуваннями «ДНР» при обстрілі населених пунктів і позицій сил АТО, незважаючи на те, що використання РСЗВ категорично заборонено Мінськими домовленостями.

У повідомленні наголошується, що українська сторона СЦКК поінформувала про це СММ ОБСЄ і передала наявні фото- і відеоматеріали з цього виду зброї.

ФОТО: інтернет

QHA