КИЇВ (QHA) -

Бойовики терористичних угруповань окупованих територій Донецької і Луганської областей почали створювати воєнізовані структури охорони. Про це повідомила прес-служба Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України.

— Російська окупаційна влада з метою посилення контролю за населенням тимчасово окупованих територій сходу України здійснює заходи щодо створення нових воєнізованих структур (підрозділів охорони) з так званими «поліцейськими функціями». Передбачається, що основним завданням таких підрозділів буде під приводом «охорони громадського порядку» придушення будь-яких акцій громадянської непокори, сказано у повідомленні.

Комплектування структур здійснюватиметься за рахунок так званих «резервістів».

Нагадаємо, ватажок окремих районів Луганської області (ОРЛО) Леонід Пасічник видав «закон», згідно з яким так звані правоохоронні органи можуть затримувати ні в чому не винних людей на термін до 60 діб. Ватажок ОРЛО заявив, що необхідно садити у СІЗО на термін від 30 до 60 діб «осіб, з приводу яких є необхідні для перевірки підстави припускати їхню причетність до скоєння злочинів, що створюють загрозу безпеці "ЛНР"».

QHA