ЛУГАНСЬК (QHA) -

Бойовики терористичного угрупування «ЛНР» вивезли українців, яких утримували в полоні, до місця проведення обміну полоненими. Про це повідомила так званий представник «ЛНР» у гуманітарній підгрупі контактної групи Ольга Кобцева в коментарі підконтрольним бойовикам ЗМІ.

— Зараз ми вирушаємо на місце обміну, де будемо передавати утримуваних осіб, які знаходилися на території «ЛНР», зазначила вона.

Кобцева заявила, що всі українці підтвердили свою готовність до обміну.

Крім цього, вона подякувала президенту Росії Володимиру Путіну і Російській православній церкві Московського патріархату за докладені зусилля у питанні обміну полоненими.

— Ми сподіваємося, що у подальшому ми не будемо зупинятися. Це перший етап обміну, так як передаються не всі утримувані особи, як з одного боку, так і з іншого, і ми й надалі будемо рухатися у цьому напрямку.

У підконтрольних бойовикам ЗМІ відзначили, що один з українських полонених заявив про свій намір і надалі служити у Збройних силах України.

QHA повідомляло, що президент України Петро Порошенко під час зустрічі з родичами українських заручників заявив, що немає нічого важливішого, ніж повернути наших воїнів додому. Порошенко підкреслив, що в останні дні робота з підготовки до звільнення тривала у режимі 24 години на добу для того, щоб були задіяні усі необхідні правові механізми для його здійснення.

Нагадаємо, раніше ватажок проросійських терористів "ДНР" Олександр Захарченко заявив, що "помилував" українських заручників, яких планують обміняти 27 грудня.

QHA