ДОНЕЦЬК (QHA) -

Бойовики «ДНР» обстріляли околиці селища Водяне із заборонених РСЗВ. Також терористи імітували обстріл Старомихайлівки.

Про це повідомляє прес-служба штабу АТО у Facebook.

— 1 серпня близько 8.00 НЗФ ОРДО обстріляли околиці селища Водяне поблизу Маріуполя із заборонених мінськими домовленостями чотириствольних реактивних систем залпового вогню. Пускову установку цієї зброї бойовики зробили більш мобільною, змонтувавши її у кузові вантажівки «КамАЗ», йдеться у повідомленні.

Постраждалих серед місцевих жителів немає. Також бойовики о 8:15 підривали інженерні боєприпаси поблизу Старомихайлівки, щоб таким чином зімітувати обстріл з боку ЗСУ.

— 31 липня Українська сторона СЦКК застерігала, що саме в ці дні, напередодні чергового засідання ТКГ у Мінську НЗФ ОРДЛО вдадуться до подібних провокацій з метою дискредитації Збройних Сил України, — наголосили у СЦКК.

Раніше QHA повідомляло, що Українська сторона СЦКК констатує, що напередодні чергового засідання Тристоронньої контактної групи p мирноuj врегулюваннz ситуації на Сході України ЗМІ ОРДЛО оприлюднили вже традиційний стандартний набір фальсифікацій, який їхні представники мають намір оголосити 2 серпня у Мінську.

ФОТО: інтернет

QHA