ДОНЕЦЬК (QHA) -

Російське окупаційне командування вживає заходів з пошуку та затримання російських найманців, які самовільно залишили «військові частини» підрозділів бойовиків.

На території Донецької та Луганської областей введений у дію план «Кільце», який передбачає виставлення додаткових блокпостів на автомобільних дорогах і вздовж неконтрольованої ділянки державного кордону України з РФ.

Про це повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони у Фейсбуці.

У розвідці відзначили, що бойовикам і «співробітникам т.зв. МВС», які будуть залучатися до реалізації зазначеного плану, дозволено відкривати вогонь на поразку в разі невиконання їхніх вимог.

За даними ГУР, погіршення стану грошового забезпечення спонукає бойовиків гібридної армії до пошуку альтернативних джерел збагачення. Тому бойовики одного з підрозділів терористичної організації ввели «порядок передачі обладнаних передових позицій» під час ротації за грошову винагороду.

— Зокрема, бойовики встановили таксу за один бліндаж (блокпост), яка становить 10 тис. російських рублів. У разі відмови новоприбулого підрозділу сплатити кошти «за комфорт», фортифікаційне обладнання терористи знищують шляхом підриву.

Як повідомляло QHA, прокуратура Донецької області заочно оголосила підозру в фінансуванні тероризму та спробі змінити кордони України так званого «міністра фінансів» терористичної організації «ДНР».

ФОТО: інтернет

QHA