КИЇВ (QHA) -

Комерційні структури Білорусі через Російську Федерацію регулярно постачають контрабанду в окремі райони Донецької та Луганської областей. Про це повідомив координатор групи «Інформаційний опір» Дмитро Тимчук у Facebook.

— Комерційними структурами Республіки Білорусь транзитом через РФ, через закриті Україною 2014 року пункти пропуску «Ізварине», «Довжанський» і «Червонопартизанськ» здійснюється систематичне контрабандне ввезення на територію Л/ДНР партій підакцизних продовольчих товарів, а також виробів легкої промисловості,  написав він.

Він зазначив, що загальна кількість контейнеровозів з білоруською реєстрацією становить близько 300 автомобілів на добу.

Нагадаємо, директор Української Гельсінської спілки з прав людини Олександр Павліченко зазначив, що Росія повинна нести відповідальність за дотримання прав людини на тимчасово окупованих територіях України, однак це треба довести у суді. Павліченко додав, що практично неможливо дотримуватися прав людини в ОРДЛО, оскільки ця територія не контролюється українським урядом.

QHA