КИЇВ (QHA) -

На залізничному вокзалі у Києві знайдено мертвим військовослужбовця з Чернівецької області Віталія Вяльцева. Віталій їхав на Донбас на ротацію, він проходив службу в Попасній Луганської області. З невідомих причин він так і не доїхав до кінцевої точки свого маршруту. На його тілі виявлено сліди побиття.

Про це пише інтернет-портал "Молодий буковинець" з посиланням на військового комісара Чернівецької області Володимира Шведюка.

— Військовослужбовець позавчора, 10 березня, був знайдений мертвим на залізничному вокзалі у Києві з ознаками побиття. Він був у відпустці в селі Погоріловка Заставнівського району і повертався на ротацію, — повідомив Шведюк.

За словами військового комісара, Віталія Вяльцева призвали з міста Кіцмань. Проживав він у селі Погорілівка Заставнівського району, де і був у відпустці до недавнього часу. У Віталія залишилося двоє дітей.

— На жаль, військовослужбовець не доїхав до своєї бригади. До Києва поїхала його колишня дружина на впізнання. Зараз тривають слідчі дії. Коли доставлять тіло, ще невідомо, — додав Володимир Шведюк.

Нагадаємо, 7 березня у зоні АТО загинув боєць ЗСУ.

QHA