КИЇВ (QHA) -

Військовослужбовці 57-ї бригади ЗСУ 4 березня на своїй сторінці у Facebook повідомили про захоплення у полон бойовика незаконних збройних формувань, який виявився громадянином Росії.

Військові опублікували фото затриманого росіянина та його документи, зокрема, паспорт громадянина Російської Федерації і так зване "Тимчасове посвідчення особи", видане сепаратистами "ДНР".

З документів випливає, що затриманого звуть Микола Анатолійович, прізвище російського окупанта не вказується. Дата народження затриманого — 2 червня 1970 року.

— Таким чином, особовий склад бригади у черговий раз підтвердив свій високий професіоналізм і готовність виконувати покладені на нього завдання, а світовій спільноті у черговий раз показали, хто воює на боці незаконних самоутворень і яка в Україні "громадянська війна", — йдеться у повідомленні 57-ї бригади.

Раніше повідомлялося, що в Україні визнали винним у тероризмі і засудили захопленого у полон в зоні АТО громадянина РФ Віктора Агєєва до 10 років позбавлення волі.

QHA