ЧЕРНІГІВ (QHA) -

З 29 серпня по 1 вересня на території полігону с. Гончарівське (Чернігівська область) у рамках підготовки підрозділів Сухопутних військ Збройних сил України відбудеться пересування військової техніки і навчальні бойові артилерійські стрільби, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

— З метою недопущення випадків загибелі та травмування цивільних осіб у результаті виконання вправ з бойових стрільб інформуємо населення про небезпеку, пов'язану з перебуванням у районі полігону. Звертаємося з проханням до населення зберігати спокій і уникати руху в напрямку полігону, — інформує прес-служба Оперативного командування «Північ» Сухопутних військ ЗСУ у понеділок.

У повідомленні нагадується, що будь-яке несанкціоноване проникнення на територію об'єктів військових частин Міністерства оборони України тягне за собою відповідальність згідно із законодавством України.

— Особовий склад, який залучається до несення служби в добовому наряді та варті, згідно Військових статутів, вправі застосовувати зброю під час несення служби. Звертаємося до громадян з проханням повідомляти до правоохоронних органів про підозрілих осіб поруч із військовими об'єктами або в місцях розташування військ, — йдеться в інформації.

Як повідомляло раніше QHA, Генштаб ЗСУ відправляє на спільні російсько-білоруські навчання «Захід-2017», які пройдуть на території Білорусі, двох верифікаторів.

ФОТО: інтернет

QHA