ХАН-ЮНІС -

Армія оборони Ізраїлю завдала ударів по позиціях військового крила палестинського руху ХАМАС — бригад «Іззеддіна Аль-Кассама» у секторі Газа.

Ізраїльські військові, що дислоковані на базі «Кіссіфум», запустили кілька ракет у напрямку об'єктів бригад «Іззеддіна Аль-Кассама» у місті Хан-Юніс. Ніхто не постраждав.

У той же час сили берегової охорони Ізраїлю обстріляли риболовецькі судна біля південних берегів сектора Газа.

Як повідомляє Al-monitor, джерело в органах безпеки ХАМАСу на умовах анонімності повідомило, що п'ять ударів припали по наглядовому посту військового крила групи неподалік від Хан-Юніса в південній частині сектора Газа. За словами джерела, окремі удари влучили в сільськогосподарські угіддя в центральному секторі Газа.

Як повідомляють ізраїльські ЗМІ, удар по об'єкту бригад був відповіддю на ракетний удар, нанесений по району Ешколь із сектора Гази. Ізраїльська армія поки не зробила офіційно заяв щодо інциденту.

 

 

Нагадаємо, між Ізраїлем і ХАМАС, який у 2007 році захопив владу в Секторі Газа, вже пройшли три війни: 2008, 2011 і 2014 рр. З моменту завершення останнього конфлікту між сторонами встановилося крихке перемир'я. Періодичні обстріли ізраїльської території, як правило, здійснюються ісламістськими угрупованнями, які виступають проти ХАМАС. Однак Ізраїль вважає відповідальним за всі ракетні обстріли з Гази ХАМАС, незалежно від того, хто його виконав, і зазвичай мстить протягом декількох годин.

Джерело: АА-Al-monitor

ФОТО: Інтернет

QHA