АНКАРА (QHA) -

Турецькі війська готові почати операцію в районі Мюнбіча на півночі Сирії, а також на території на схід від річки Євфрат, якщо терористи не залишать цю зону. Про це заявив віце-прем'єр Туреччини Бекір Боздаг.

Він зазначив, що якщо представники курдських організацій, яких Анкара вважає терористичними, не покинуть Мюнбіч, то Туреччина почне військову операцію.

Віце-прем'єр Туреччини також повідомив, що станом на 4 лютого, під час операції "Оливкова гілка" в сирійському Афріні, нейтралізовано 932 бойовика.

Нагадаємо, президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган, виступаючи перед громадянами на мітингу в провінції Бітліс заявив, що операція «Оливкова гілка» успішно просувається на північному заході Сирії і до взяття Афріну залишилося недовго.

За його словами, частини ЗС Туреччини і загони Сирійської визвольної армії просуваються до міста Афрін.

Відзначимо, що 16 січня турецька влада заявила про плани проведення військової операції проти курдського угрупування YPG в Афріні. Анкара вважає YPG організацією, пов'язану із забороненою в Туреччині Курдською робочою партією (КРП).

QHA повідомляло, що влада Сирії пообіцяла збивати турецькі літаки, якщо вони перетнуть кордон на північному заході країни.

Джерело: Анадолу

QHA