МОСКВА (QHA) -

У США є достатні підстави довіряти голландському розслідуванню обставин катастрофи рейса MH17, згідно з яким літак був збитий з російського «Бука» з підконтрольної сепаратистам території. Про це в ефірі «Ехо Москви» розповів посол США в РФ Джон Теффт.

Він наголосив, що американські спецслужби не розкривають доказів і свідчень у цій справі, щоб зберегти в таємниці джерела інформації.

— Є джерела і методи, про які вони (спецслужби,  ред.) не розповідатимуть, сказав посол.

Теффт звернув увагу на те, що спецслужби надали дані докази у Сенаті і Палаті представників, і конгресмени визнали їх переконливими.

— Докази були наданіпредставникам народу США як в Сенаті, так і в Палаті, і практично одноголосно проголосували за санкції. Ніхто не ставив перед собою питаннями. Я знаю від колег, що докази переконливі, запевнив він.

Джон Теффт нагадав про розслідування голландської комісії, яке підтвердило, що авіалайнер був збитий із зенітно-ракетного комплексу «Бук», наданого бойовикам Росією.

Мені здається, голландська влада і їхнє розслідування дуже чітко дали це зрозуміти. Є відео, не пам'ятаю, на якому веб-сайті було розміщене, де видно, що якраз саме російська установка перетинала територію і потім їхала назад, і при цьому одна з ракет вже була відсутня, зазначив посол США в РФ.

ФОТО: інтернет

QHA