ПАЛЕРМО (QHA) -

Безпілотний літальний апарат (БПЛА) Військово-повітряних сил США RQ-4A Global Hawk і літак-розвідник EP-3 Aries провели розвідку над Чорним морем уздовж берегової лінії окупованого Криму. Про це повідомив сервіс стеження за пересуванням авіації CivMilAir у Twitter.

— Безпілотник здійснив політ над Чорним морем на висоті 54 тис. футів (16 тис. км). Він пролетів уздовж узбережжя Криму, потім уздовж узбережжя Росії до кордону з Грузією, — йдеться у повідомленні.

У сервісі стеження за пересуванням авіації відзначили, що літак-розвідник з бортовим номером 157326 вилетів з авіабази на острові Крит і попрямував у бік анексованого Росією Криму та Краснодарського краю.

БПЛА з бортовим номером 10-2043 вилетів з авіабази на острові Сицилія і також курсував уздовж берега окупованого півострова.

QHA повідомляло, що 29 січня літак радіоелектронної розвідки великого радіусу дії ВМС США EP-3E Aries II здійснив тривалий розвідувальний політ на Чорному морі, зокрема, біля Криму. Часом літак наближався до окупованого Севастополя на відстань близько 40 км.

QHA