КИЇВ (QHA) -

Росіянина Віктора Агєєва, затриманого у зоні бойових дій на Донбасі, після суду можуть обміняти на українського журналіста Романа Сущенка, утримуваного в Росії, розповів адвокат Сущенка Марк Фейгін у коментарі Радіо Свобода.

— Не варто цього очікувати швидко — Агєєва затримали зі зброєю в руках під Луганськом, має відбутися слідство, повинен відбутися суд, який винесе вирок і з'явиться можливість процесуальних процедур, які ми називаємо обміном, а фактично це взаємне прощення. Таким чином вирішення питання двох доль: з одного боку — військовослужбовця Агєєва, якщо його помилує президент Порошенко, і, наприклад, мого підзахисного Сущенка, якого міг би помилувати після суду Путін, — розповів Фейгін.

Він зазначив, що історія з Агєєвим стала публічною і схожа на історію росіян Олександра Александрова і Євгена Єрофєєва, яких обміняли на Надію Савченко.

Як повідомлялося QHA, 24 червня у Луганській області була знищена диверсійно-розвідувальна група противника, у результаті чого двоє бойовиків були вбиті, у тому числі громадянин РФ. У полон потрапив ще один російський військовослужбовець-контрактник Віктор Агєєв. У Міноборони РФ традиційно відхрестилися від полоненого росіянина.

ФОТО: інтернет

QHA