СІДНЕЙ (QHA) -

Президент Росії Володимир Путін повинен "спокутувати провину" перед загиблими на малайзійському літаку MH17, який був збитий на Сході України у липні 2014 року, заявив адвокат жертв катастрофи Джером Скіннер, повідомляє dw.com.

Джером Скіннер, американський адвокат, який представляє інтереси жертв з Австралії, Малайзії, Нової Зеландії та Нідерландів, написав відкритого листа Путіну, який опублікували сьогодні в австралійській газеті Sydney Morning Herald.

— Мої клієнти чекають вже три роки, пан Путін. Досі ніхто не поніс ніякої відповідальності. Хіба ви не відчуваєте, що така трагічна втрата заслуговує пояснення? — пише Скіннер.

Він попередив, що використовує Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) і будь-які доступні інстанції, щоб "притягнути Кремль до відповіді".

— Зустріньтеся зі мною і спокутуйте провину перед жертвами цієї трагедії, — закликав Скіннер Путіна.

Як повідомляло QHA, Україна та Нідерланди підписали двосторонню угоду про міжнародне правове співробітництво щодо злочинів, пов'язаних з катастрофою літака рейсу МН17 «Малайзійських авіаліній» над Донбасом 17 липня 2014 року. Австралія, Бельгія, Малайзія, Нідерланди та Україна домовилися, що судові розгляди у справі про катастрофу літака будуть здійснюватися в рамках системи юстиції Нідерландів.

Літак Boeing 777 малайзійських авіаліній, що слідував рейсом MH17, був збитий над східною частиною України 17 липня 2014 року. Загинули всі 298 осіб, що знаходилися на його борту.

За даними попереднього розслідування, ракета "Бук", якою був збитий літак, була доставлена ​​на Україну з Росії. У полі зору органів юстиції за "активну роль" у цій трагедії перебувають близько 100 осіб.

ФОТО: інтернет

QHA