КИЇВ (QHA) -

Командування бойовиків продовжує приховувати втрати особового складу, тому використовує «гумконвой», що вторгнувся на територію України, для транспортування тіл убитих солдатів Збройних сил РФ. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

— У даний час у моргах на окупованій території Луганської області знаходиться понад 30 тіл «військовослужбовців» з'єднань і частин 2 АК (громадян РФ), які будуть відправлені на територію Росії транспортом чергового т.зв. «гуманітарного конвою», — пояснили в розвідці.

Нагадаємо, сьогодні вранці російська сторона в односторонньому порядку здійснила оформлення чергового (66-го) так званого «гуманітарного конвою». Українські прикордонники відзначили, що вантаж переміщувався в закритих упаковках, тому отримати достовірні відомості про його зміст, характер і кількість не вдалося.

Крім того, за інформацією прикордонного відомства, особливістю даного «гумконвоя» є невідповідність кількості вантажівок і кількості вантажу, заявлених у попередній ноті РФ. При цьому транспортні засоби були заповнені лише на 60%.

ФОТО: AFP

QHA