КИЇВ (QHA) -

В Україні 2017 року амністували 532 засуджених військовослужбовців антитерористичної операції (АТО) на Донбасі. Про це повідомив представник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко на своїй сторінці у Facebook.

— Станом на 07.12.2017 положення закону (про амністію) застосовано до 532 людям, з них: під час підтримки публічного обвинувачення у судах щодо 452 осіб, при здійсненні нагляду за виконанням покарань 80 осіб, написав він.

Він зазначив, що дія закону про амністію поширюється на найбільш незахищені та соціально вразливі категорії підсудних, проте «окреме місце відведене звільненню від відбування покарання осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» .

QHA повідомляло, що окупанти на Донбасі із залученням російських ЗМІ фабрикують нові фото і відео з нібито доказами порушень перемир'я військовими Збройних сил України (ЗСУ). В Головному управлінні розвідки Міноборони заявили про активізацію з боку бойовиків провокаційних дій з метою звинувачення України у порушенні Мінських домовленостей.

ФОТО: УНІАН

QHA