КИЇВ (QHA) -

У стінах Верховної Ради (ВР) відбулася зустріч зі звільненими заручниками, які ще проходять реабілітацію у госпіталі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила віце-спікер парламенту Ірина Геращенко. За її словами, на зустрічі йшлося про Україну і міжнародну політику.

Геращенко подякувала звільненим заручникам за мужність і провела коротку екскурсію в залі ВР.

— Хлопці розпитували, хто де сидить, і сказали, що по телевізору зал виглядає не таким маленьким. Побажали всім нам, депутатам, політикам, мудрості, єдності, мужності, патріотизму, віри в Україну і сил разом будувати Україну. Прекрасна атмосфера, дякую вам, дорогі!, написала Геращенко.

Раніше QHA повідомляло, що представник президента України у Верховній Раді Ірина Луценко заявила, що Україна розпочала перемовини з приводу звільнення решти заручників на території ОРДЛО.

Вона зазначила, що бойовики підтвердили інформацію про перебування у них в полоні більше 20 українців.

QHA повідомляло, що перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила про готовність України до другої хвилі обміну полоненими.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручниками. Це перший за два роки і наймасштабніший обмін.

За даними СБУ, на підконтрольну територію повернулися 73 заручника. З них 16 українців перебували в полоні у бойовиків терористичного угрупування «ЛНР», 57 — у заручниках на окупованій території Донецької області.

Україна передала на окуповану територію 233 людини.

Літак зі звільненими з полону бойовиків ОРДЛО українцями прибув до аеропорту "Бориспіль" 28 грудня, приблизно о 00:25. В аеропорту їх зустрічали сотні людей.

У свою чергу президент України Петро Порошенко пообіцяв якомога швидше звільнити решту полонених.

QHA