СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Підконтрольний Кремлю Первомайський районний суд окупованого Криму переніс засідання у справі про нібито незаконне проведення футбольного матчу 16 вересня 2017 року, який зірвали через кримськотатарський прапор, передає кореспондент QHA.

Тоді окупанти склали протокол на кримського татарина Енвера Емірасанова. Його звинувачують за статтею 20.2 КоАП РФ (порушення встановленого порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходи або пікетування).

— У Першотравневому районному суді Республіки Крим мала бути розглянута адміністративна справа за матеріалами так званого забороненого футболу 16 вересня. Справа була призначена на 11 годину дня, проте його перенесли через те, що відправили на доопрацювання до правоохоронних органів, — зазначила юрист Ленура Енгулатова.

Нагадаємо, донька заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова Айше повідомила на своїй сторінці в Фейсбуці, що в селі Сирт Джайлав райцентру Джурчи (ін. назва — село Крестьянівка Первомайського району) «співробітники поліції» заборонили проводити футбольний матч і змусили зняти кримськотатарський прапор.

Даний турнір «Алтин тамг'а» повинен був стати презентацією однойменного футбольного клубу. Його проводили вперше на честь Ервіна Ібрагімова, який у складі збірної Бахчисарайського району тричі ставав чемпіоном.

QHA