МОСКВА (QHA) -

Янукович живе на державній дачі в підмосковній Баковці, повідомляє видання «Медуза».

Земля належить федеральній держустанові «Заміський будинок прийомів «Русичі» при Міністерстві внутрішніх справ і призначена для «будинку прийомів, розміщення іноземних фахівців».

На території держдачі знаходиться триповерховий цегляний будинок площею 2076 квадратних метрів, а також двоповерхова будівля для господарських потреб площею 768 квадратних метрів з басейном з доріжками довжиною 25 метрів, комплексом саун, кухнею і складськими приміщеннями.

Саме ця дача, за відомостями «Медузи», обнесена високим цегляним парканом, про який згадував співак Йосип Кобзон, кажучи, що по сусідству з ним живе Янукович. Раніше на цій території знаходилася дача маршала Семена Будьонного. У цьому ж районі знаходяться дачі, в яких проживають модельєр Валентин Юдашкін, журналістка Юлія Латиніна і патріарх Кирило.

Після смерті Будьонного дача перейшла державі. Одним з останніх постояльців держдачі в Баковці був губернатор Московської області Борис Громов, який жив тут до літа 2012 року.

До держдачі прокладена окрема дорога - Паркова алея, яка виходить, минаючи селище, відразу на трасу, що веде до Мінського шосе.

За словами місцевих жителів, кожен день кортеж із кількох джипів виїжджає з території близько 11 ранку і повертається через кілька годин. За даними «Медузи», приблизно в цей час рік тому Віктора Януковича можна було зустріти в фітнес-клубі World Class в Жуківці.

Відзначається, що з березня 2014 року власники держдачі збільшили обсяг послуг, які вони замовляють для обслуговування будинку прийомів в Баковці.

Як відомо, журналісти почали шукати, де Янукович живе в Росії, з весни 2014 року, майже відразу після того, як він покинув Україну. Сам політик-втікач стверджував, що переїхав до Ростова-на-Дону.

У серпні повідомлялося, що Янукович живе в підмосковному селі Баковка на вулиці Лісовій в будинку за більш ніж 4 млн доларів.

У свою чергу, 27 серпня адвокат Януковича Віталій Сердюк в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив, що інформація про адресу проживання Януковича в с. Баковка не відповідає дійсності і є фейком.

ФОТО: «Медуза»

QHA