РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Політв'язень Руслан Зейтуллаєв, якого Північно-Кавказький військовий окружний суд засудив до 12 років суворого режиму, вдруге оголосив голодування. Про це повідомив адвокат Еміль Курбедінов на своїй сторінці у Facebook.

За словами Курбедінова, чергове безстрокове голодування Руслана — протест проти вироку і репресій окупантів. Також адвокат зазначив, що представники консульства України досі не можуть потрапити до в'язня.

— Під різними надуманими приводами представникам консульства не дають можливості побачитися з Русланом! Руслан ініціює відмову від Російського громадянства! Ми побачили сильного і мужнього однодумця і активіста, який в будь-яких умовах має намір боротися за свої права і права свого народу, написав він.

Як повідомляло QHA, попередню голодування за станом здоров'я і численні прохання громадськості Руслан Зейтуллаев припинив 26 квітня.

Нагадаємо, 23 січня 2015 року у Криму було затримано чотирьох кримських мусульман. Вони звинувачуються у причетності до організації «Хізб ут-Тахрір», яка в Росії визнана терористичною.

ФОТО: інтернет

QHA