РОСТОВ-НА-ДОНУ (QHA) -

Політв'язень кримський татарин Руслан Зейтуллаєв заявив, що не припинить голодування до вердикту суддів у його справі. Слова політв'язня передав на сторінці в Фейсбук журналіст Антон Наумлюк.

— Я хочу передати величезний салям моєму народу, громадянам України, які підтримують мене в цю важку хвилину. Хочу сказати, що мої сили хоч на сьогоднішній день під кінець, але я твердий у своїх переконаннях і завжди буду стояти на істині. На тій істині, яку я спочатку для себе вибрав. Сьогоднішня ситуація, — це другий черговий суд, який мене, я так вважаю, не києм, то палицею, хоче закатати на дуже великий термін. Я вдячний всім, хто мене підтримує, я не зупиню це голодування, поки не почую вердикту від суддів. І все, що мені інкримінують, — це абсолютна брехня. Дякую.

Журналіст повідомив, що Руслан у результаті 18-денного голодування виснажений, різко втрачає вагу, насилу ходить.

Як повідомляло раніше QHA, незважаючи на прохання лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва і громадськості, кримський татарин Руслан Зейтуллаєв відмовляється припиняти голодування. Лише неможливість здійснення намазу за станом здоров'я може стати однією з умов припинення його протестної акції.

4 квітня Руслан Зейтуллаєв оголосив безстрокове голодування в знак протесту проти несправедливого ставлення до кримських татар в окупованому Криму. Як повідомили правозахисники, голодування «мокре» — Руслан п'є чай без цукру. Зараз Зейтуллаєв знаходиться у Ростові-на-Дону, де відбувається перегляд справи. Його звинувачують в організації осередку «Хізб ут-Тахрір» у Криму.

ФОТО: інтернет

QHA