СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

28 листопада в окупованому Криму в "Центральному районному суді" Сімферополя відбудеться засідання за так званою справою "26 лютого", фігурантами якої є кримськотатарські активісти Алі Асанов і Мустафа Дегерменджі. Про це повідомив користувач Facebook Ак' К'ая на своїй сторінці.

— 28.11.2017 о 10.30 у центральному суді м. Сімферополя відбудеться суд у справі "26 лютого", — написав він.

QHA повідомляло, що "Центральний районний суд" Сімферополя відмовив стороні захисту в клопотанні про виклик для допиту в якості свідків голови і заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова та Ахтема Чийгоза, а також лідера кримських сепаратистів Сергія Аксенова і колишнього слідчого Павла Нікеля.

23 жовтня відбулося чергове засідання у справі "26 лютого", в ході якого "суд" заслухав нових свідків у справі.

Відзначимо, 18 жовтня до суду у "справі" були викликані три свідки мітингу, які заявили, що були на ньому, але підсудних там не бачили.

Раніше, 12 жовтня, "Верховний суд" окупованого Криму відхилив апеляційну скаргу на рішення про продовження терміну домашнього арешту фігурантам справи "26 лютого" Мустафі Дегерменджі та Алі Асанову.

Нагадаємо, Мустафа Дегерменджі та Алі Асанов є фігурантами так званої "справи 26 лютого" у Криму. Їх судять за участь у мітингу 26 лютого 2014 року під стінами Верховної Ради Криму на підтримку територіальної цілісності України і надання опору російської окупаційної армії.

QHA